Máš nápad?

Jsme rádi za nové a zajímavé nápady jak rozšířit a zkvalitnit program RETROMĚSTEČKA... Budeme rádi nejen za tip, ale i za nabídku spolupráce, s kterou byste nám tento nápad pomohli prakticky zrealizovat. Máš-li chuť jít do toho s námi, být součástí akce a týmu, stačí se nám ozvat. Jsme pro dobrou věc a každou srandu.
Kontakty na nás zde = klikni...
 
Co bychom chtěli do RETROMĚSTEČKA... například přidat?
 
1/ JAWA CUP: buď spanilou jízdu těchto motocyklů po areálu nebo zorganizovat dvoukolový závod v sobotu i neděli ve vymezený čas. Máš chuť a třeba i zkušenost pro tento nápad?
 
2/ TRAKTORIÁDA: využít v aeálu naší akce funkční tankodrom pro předvedení traktorů od retro doby po současnost i podomácku vytvořenými stroji. Vyhrazený časový údek v sobotu i neděli. Kdopak se do toho s námi vrhne a vezme si to na triko?
 
3/ PRAKIÁDA: připomenout odrostlým dětem od 50let a výše nostalgii a zbraň jejich dětství a dětem pod 50 let možnost si vyzkoušet techniku, bez které by tehdejší kluk v přírodě "nepřežil". Vybudovat stanoviště v přiděleném prostoru areálu akce po celý víkend. Vždyť jsme potomky práčat.
 
4 až XY...: Máš svůj nápad? V RETROMĚSTEČKU... vymyslíme pro něj prostor. Není nad to udělat všem radost, vyloudit úsměv na tváři i vzpomínku v mysli.
 
Zahoď průměrnost a přidej se se svou aktivitou, přidej se k nám!