Máte chuť a možnost nám pomoct s dotažení ekonomiky RM 2023?

Letos jsme se dostali do svízelné situace. Celých 10 let jsme nenavýšili vstupné i když nám téměř dvojnásobně narostly náklady na pokrytí provozu RETROMĚSTEČKA... Téměř 170.000Kč jsme již doplatili "ze svých kapes", ale stále nám chybí skoro taková částka na proplacení faktur, úklid kasáren aj. Navíc nám z areálu akce byly zcizeny prodlužovací kabely, příslušenství ke stanům atd., což nám ztrátu a problémy ještě navýšilo. V neposlední řadě se našly i subjekty, které na poslední chvíli nezaplatili slíbenou účast nebo nás jinak nečekaně zatížili.

Proto se touto nepopulární cestou pokusíme poprosit firmy, zda by nás dosponzorovali nebo přebrali týkající se faktury na sebe. Pokud se najdou dárci i z řad našich návštěvníků a sypmatizantů, či kohokoliv z Vás, s chutí nám přispět nějakou sumou (i drobnou), budeme velice rádi a snad se podaří sesbírat potřebnou částku, abychom mohli další ročník akce začít od nuly.

Číslo účtu RETROMĚSTEČKA... je Fio banka, a.s.: 2801580104 / 2010
Jako zprávu uveďte: Pro RM 2023 - "VAŠE JMÉNO" a kdo bude chtít i tel.číslo jako identifikátor pro všechny případy.

Děkujeme. Za tým RM Míra Toman, 603209530

 

Budeme moc rádi za spolupráci, která nám mnohé napoví i pomůže v přípravách. Vyplňte nám rychlý anonymní dotazník odkud se k nám chystáte i kdo z dětí bude hrát bojovku. Moc děkujeme. (další návštěvnické info níže stránky).

Dále připomínáme, že můžete pořídit vstupenky v předprodeji za lepší cenu. Navíc nám tím rovněž pomůžete. Více viz VSTUPENKY.

Základní informace:  


  

Kde je RETROMĚSTEČKO... ?


Sborovské náměstí 1230, Pardubice,
bývalá kasárna T.G.Masaryka