Potravinářský sortiment

Catering / prodej občerstvení pro RM 2022:
Kontakt pro informace 603209530

UPOZORŇUJEME, že počet stánkových míst budeme regulovat. Snahou je udržet projekt RM v programovém principu. Ohled budeme brát rovněž na serioznost nabídky a vzhled prodejního místa / stánku. Nezapomeňte, že v areálu není el.energie = vlastní EC. Zájemce proto žádáme o vyplnění předběžného formuláře = níže na této stránce, jehož součástí je i foto Vašeho stánku / podnikání. Děkujeme, že máte snahu s námi pro návštěvníky vytvořit dobrý pocit z akce, současně s naší i Vaší spokojeností. Přihlášení neodkládejte pro možnost výběru místa nebo zabrání si exkluzivity pro daný sortiment / potravinu. Jakmile se společně domluvíme, bude směrodatná vaše platba dle smlouvy. Pokud prodejce nebude mít včas dle smluvních pravidel zaplaceno, bude jeho účast na akci neplatná - z provozních důvodů se nebudou dělat dodatečné přihlášky přímo na akci, ani nebudeme akceptovat "platbu na ruku" na akci. Vše musí být vyřízeno před začátkem RM 2022.

ZÁKLADNÍ CENA = 6.000 Kč / základní prodejní prostor stánku 3 x 3 m (a menší)
Příplatek za nadstandart = 1.000 Kč / za další běžný metr prodloužení základní prodejní plochy 
Rovněž je možné se domluvit a zakoupit si exkluzivitu na určitou potravinu nebo potraviny či celek. V tomto případě máte v ceně i více míst.
Rozpis komodit a možností jsou uvedeny v aktuálním ROZPISU -TABULCE (viz podřádek)
  DETAILNÍ ROZPIS-TABULKA CEN A MOŽNOSTÍ = kliknou zde...  

JIŽ PRODANÉ KOMODITY = EXKLUZIVITA:

  • PIVO / PITO + nealkoholické nápoje = čepované i jinak balené (vyjma teplé nápoje: káva, čaj, grog...)
  • Trdelník
  • Prodej a produkce v polní kuchyni (toto je zahrnuto do programové skladby akce / možnost se připojit při dodržení pravidel = dohodou)
  • Máte polní kuchini a chcete se přidat? = info ZDE...

Plánované rozmístění stánků s občerstvením si můžete prohlédnout na pracovní mapě areálu kasáren. Jsou označeny písmenem G (jako Gastro = šedé čtverce). Náhled mapy najdete po kliknutí na toto grafické tlačítko:

Dále upozorňujeme a děkujeme za porozumnění a seriozní spolupráci:

  • Poviností (i slušností) prodejce je u svého stanoviště udržovat pořádek se zabezpečením odpadkového koše nebo nádoby na odpad (Váš zajištěný odpad v PET pytlích zlikviduje organizátor po konci akce) + po ukončení své působnosti na akci po sobě uklidit! Pokud bude zjištěn tento nedostatek, nebudeme s tímto subjektem při dalších ročnících akce spolupracovat.
  • Prodejce musí splňovat všecny předpisy dané ze zákonné povinnosti týkající se potravinářské oblasti
  • Prodejce musí být podnikatelským subjektem (IČ) a dodržovat aktuální zákony a předpisy z tohoto vyplívající
Poznámka: průměrná účast účastníků a návštěvníků za víkend je cca 10.000 (s ohledem na počasí a aktuální stav)

REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ - POTRAVINÁŘSKÝ SORTIMENT