Potravinářský sortiment

Catering / prodej občerstvení pro RM 2022:
Kontakt pro informace 603209530

UPOZORŇUJEME, že počet stánkových míst budeme regulovat. Snahou je udržet projekt RM v programovém principu. Ohled budeme brát rovněž na serioznost nabídky a vzhled prodejního místa / stánku. Nezapomeňte, že v areálu není el.energie = vlastní EC. Zájemce proto žádáme o vyplnění předběžného formuláře = níže na této stránce, jehož součástí je i foto Vašeho stánku / podnikání. Děkujeme, že máte snahu s námi pro návštěvníky vytvořit dobrý pocit z akce, současně s naší i Vaší spokojeností. Přihlášení neodkládejte pro možnost výběru místa nebo zabrání si exkluzivity pro daný sortiment / potravinu. Jakmile se společně domluvíme, bude směrodatná vaše platba dle smlouvy. Pokud prodejce nebude mít včas dle smluvních pravidel zaplaceno, bude jeho účast na akci neplatná - z provozních důvodů se nebudou dělat dodatečné přihlášky přímo na akci, ani nebudeme akceptovat "platbu na ruku" na akci. Vše musí být vyřízeno před začátkem RM 2022.

ZÁKLADNÍ CENA = 5.000 Kč / základní prodejní prostor stánku 3 x 3 m (a menší)
Příplatek za nadstandart = 1.000 Kč / m2

Rovněž je možné se domluvit a zakoupit si exkluzivitu na určitou potravinu nebo potraviny či celek. V tomto případě máte v ceně i více míst.

JIŽ PRODANÉ KOMODITY = EXKLUZIVITA:
PIVO / PITO + nealkoholické nápoje = čepované i jinak balené (vyjma teplé nápoje: káva, čaj, grog...)
Trdelník

Plánované rozmístění stánků s občerstvením si můžete prohlédnout na pracovní mapě areálu kasáren. Jsou označeny písmenem G (jako Gastro = šedé čtverce). Náhled mapy najdete po kliknutí na toto grafické tlačítko:

Dále upozorňujeme, že poviností (i slušností) prodejce je u svého stanoviště udržovat pořádek se zabezpečením odpadkového koše nebo nádoby na odpad (Váš zajištěný odpad v PET pytlích zlikviduje organizátor po konci akce) + po ukončení své působnosti na akci po sobě uklidit! Pokud bude zjištěn tento nedostatek, nebudeme s tímto subjektem při dalších ročnících akce spolupracovat. Děkujeme za porozumnění a seriozní spolupráci.

Pošlete Vaši nabídku - POTRAVINÁŘSKÝ SORTIMENT