Pro hráče

S herní kartou se můžeš pohybovat samostatně nebo společně s rodiči nebo jiným doprovodem, záleží jak se Ti to hodí. Nespěchej, času máš dostatek. Mimo Bojovky si užívej další statická i akční místa a programu celého RETROMĚSTEČKA... včetně dynamické arény a tankodromu. Vše lze naplánovata užívat si všeho můžeš oba programové dny.

NÁVOD PRO HRU MÁŠ ZDE (ten samý najdeš i přímo na herní kartě):
1/ Najdi stanoviště podle vyznačených symbolů na políčkách. Hledej, ptej se kolem sebe, JSI PŘECE HRÁČ.
2/ Splň úkol na stanovišti = získáš razítko + vyplň vědomostní úlohu na obou stranách.
3/ Po splnění úkolů vyplň  ČITELNĚ A KOMPLETNĚ kupón dole na kartě a vhoď jej do losovací krabice u stánku Retráčka u vchodu kasáren, kde najdeš i seznam výher.
4/ Pokud vyhrajěš, budeme Tě informovat.

JAK A KDE ZÍSKÁŠ HERNÍ KARTU?
Herní karta je součástí prezentačního skládacího letáčku RETROMĚSTEČKA... Můžeš jej získat všude tam, kde se bude akce RETROMĚSTEČKO... propagovat. Nemusíš se obávat, že na Tebe nezbude. Tato karta je k dispozici i při vstupu do areálu akce a v neposlední řadě si ji budeš moci vytisknout i z této stránky (cca měsíc před akcí ji zde umístíme ve finální podobě).

JAK VYPADÁ LETOŠNÍ HERNÍ KARTA?
Zatím jsou to pracovní verze, ale kouknout můžeš kliknutím na tyto ikony:

A Retráček Vás prosí o spolupráci.

Přejděte na formulář účasti v letošním RETROMĚSTEČKU..., kde Retráčkovi vylňte i část s dotazem na účast v bojovce, abychom byli v obrazu a věděli kolik karet připravit. Děkujeme za spolupráci.

Zpět na rozcestník stránky bojovky: