Dobová a retro řemesla

  • Pokud řemeslo v řemeslném stánku prezentujete bez přímého prodeje v RETROMĚSTEČKU..., je vaše účast na akci bezplatnás podmínkou účasti na obou programových dnech (můžete být již od pátku)- vyplňte registrační formulář níže.
  • Pro upřesnění nebo jiné potřeby informací volejte 603209530
  • Pokud budete při prezentaci řemesla provádět i prodej těchto řemeslných produktů, je symbolický poplatek 400 Kč (nesmí se jednat o překup, malo a velkoobchod = toto nespadá do řemesel). I v tomto případě vyplňte registraci se zatržením správných dat a uhraďte poplatek na číslo konta 2801580104 / 2010 , do zprávy uveďte název firmy / OSVČ a vaše IČO. Zaplacením poplatku potvrzujete účast a bude Vám přiděleno místo + doladíme společně ostatní náležitosti.
  • UPOZORŇUJEME, že počet stánkových míst budeme regulovat. Snahou je udržet projekt RM v programovém principu. Ohled budeme brát rovněž na serioznost nabídky a vzhled prodejního místa / stánku. Zájemce o účast v oblasti řemesel žádáme o vyplnění předběžného formuláře, jehož součástí je i foto Vašeho stánku / podnikání. Děkujeme, že máte snahu s námi pro návštěvníky vytvořit dobrý pocit z akce, současně s naší i Vaší spokojeností.

Řemesla, ukázky, výroba...