Igráček - Retráček

V rámci financování akce a pro zájem mít na RETROMĚSTEČKO... památku, jsme s výrobcem Igráčka, firmou Efko, připravili zcela originální figurku. Je být v barvách RETROMĚSTEČKA..., se stojenem a tabulí půdorysu místo konání = bývalá prvorepubliková kasárna "Masaryčky", která mají velký význam při vzniku osamostatnění Československa od Rakouska -Uherska po 1.sv.válce - info o nich zde... (postupně budou zbourána - o to cenější budete mít památku). Kluci Igráčci budou mít ukazovátko, abyste si jej mohli naaranžovat na místo, kde jste působili v RETROMĚSTEČKU... nebo ho navštívili.
 
Dle výsledků veřejné ankety, kde jste vybírali z 5 verzí postaviček, dojednáváme s výrobcem dva Igráčky kluky a jednu holku ve dvou různých tématických obalech. Nejen limitované množství pro parádní památku na kasárna i naši akci, ale i s vizualizací a historií k místu. Tady Vám předkládáme dokončovací verze - pro zvětšení klikni:
 
Velká krabička ještě s grafikou Igráčka na titulce, Igráček holka bude na malé krabičce přidělána zvenčí a příslušenství = srdce s vlajkou ve spodní části pro dílky. Pro zvětšení klikni:
Najdete na našem dočasném obchůdku / e-shopu.
Klikněte na ikonnu zde:
Textový odkaz je zde: