PRAVIDLA PRO AKTIVNÍ A PROGRAMOVÉ ÚČASTNÍKY
 

Chcete být se svojí technikou nebo programem součástí RM? Chcete zažít zajímavý víkend s přáteli v netradičním prostředí a doplnit tak početnou retroměstskou rodinu?

PŘEČTĚTE SI, PROSÍME, PEČLIVĚ POKYNY. My se spoléháme na Vaši spolehlivost = pokud se přihlásíte víme, že s Vámi a Vaší technikou či programem můžeme počítat pro spokojenost návštěvníků. Pokud se necítíte být v tomto ohledu součástí RETROMĚSTEČKA..., neregistrujte se. V opačném případě se těšíme na přátelskou spolupráci.

Akce je v hlavním programu dvoudenní a je tedy nutné pro návštěvníky a charakteristiku průběhu zachovat totožný program a obsazení po oba dny = ne tedy se zbalit a odjet z akce nebo se na neděli nevrátit. My věříme Vám, Vy nezklamte nás a hlavně návštěvníky, kteří přišli i za Vámi.

 • Pro návštěvníky se areál kasáren otevře po oba dny vždy ráno v 9:00 hodin a v tuto dobu musí být vše na svém místě + min. 1hodinu před.
 • Nájezd účastníků je stanoven OD pátku, nejpozději DO soboty do 8:00 hodin / vyjímky, prosím, s námi prokonzultujte (nenechávejte příjezd na poslední chvíli = musíme vše odbavit při průjezdu = "ucpali" bychom vjezd a eliminovali načasování akce).

POZNÁMKA: Nájezd a příprava stanovišť bude možné již v pátek od rána po celý den (Vaše stanoviště lze po domluvě připravit i v dřívějším termínu, tj. od čtvrtka / event. i dříve). Areál bude hlídán profesionální ostrahou.

Aktivní programový účastník má nárok na:

 • osádka NEPLATÍ v RM startovné dle zvyklostí na jiných akcích
 • volný pohyb přes bránu areálu = VYBAVENÍ PÁSKOU "AKTIVNÍ ÚČASTNÍK"
 • základní stravování = 1 - 2 jídla / den (klobása, guláš, řízek dle vývoje finančně-ekonomické podpory akce)
 • slevněnka na nápoj (pivo, pito, limo) dle jednání se sponzory
 • dále uvidíme co se nám podaří v závislosti na sponzorské podpoře

Pasování do retroměstské rodiny:

 • Nový aktivní účastník bude vybaven i originální nášivkou RM, která stvrzuje jeho příslušnost do RETROMĚSTEČKA… a je zároveň i příjemnou památkou.
 • Stávající aktivní účastníky prosíme, aby v rámci příslušnosti přijeli vybaveni svojí osobní nášivkou, kterou získali již v minulých ročnících RM.

V rámci zdárného průběhu a regulí pro návštěvníky Vás požádáme o nutné a důležité kroky, které je potřebné dodržet:

1/ Pro vybavení vjezdky / vstupky a účastnické pásky je nutná přihláška - registrace. Tu najdete viz REGISTRACE a následně formuláře pod tlačítky jednotlivých oborů RM
2/ Registraci je nutné provést co nejdříve = provádí se členění a rozmisťování techniky a programu (kasárna nejsou nafukovací).
3/ Vyplněním registrace se aktivní účastník zavazujete dodržet program akce svou účastí ve stanovené  době určené pro program RM, a to minimálně:

 • Sobota od 8:00 hodin do 18:00 hodin
 • Neděle od 8:00 hodin do 16:30 hodin

Po ukončení denního programu, viz uvedené časy, pokračuje pro návštěvníky doprovodný večerní program. Pro Vás to znamená už vlastní už aktivity a užívání si dále atmosféry a přátel.

Po celou dobu akce i přípravných dnů je možné v areálu RM nocovat ve vlastním zařízení (stan, auto, širák…). Občerstvení bude v areálu funkční již od pátku. Hygienický servis je zajištěn mobilními WC a cisternami s pitnou vodou nebo zprovozněným hydrantem.

Poznámka 1: Místa v areálu kasáren jsou omezena kapacitou a prostorově vyhrazena a po jejich zaplnění nemůžeme následně další zájemce zařadit. Kritériem pro účast bude datum závazného přihlášení nebo požadavek z naší strany pro doplnění typu nebo série techniky a programového požadavku.

Poznámka 2: v rámci pravidel nesmí aktivní účastník prodávat stravu a nápoje, což je vymezeno smlouvou se sponzorem. Dále nesmí na svém stanovišti prezentovat reklamou firemní subjeky (pokud nedojde k vyjímce po dohodě s organizátorem RM)

POKUD BUDETE POTŘEBOVAT PORADIT ČI POMOCI S REGISTRACÍ VOLEJTE:

724 546 559  Pavel Ceradský
724 040 838  Ondra Plocek
603 209 530  Míra Toman