Registrace techniky a progamově-aktivních účastníků RM 2018

HALÓ, HALÓ AKTIVNÍ A PROGRAMOVÍ ÚČASTNÍCI.
Je měsíc duben, který je každoročně registračním pro Vás, kteří se RETROMĚSTEČKA... zúčastňujete v roli aktivních, programových účastníků se svou technikou od veteránské po vojenskou nebo s místem zapadajícím do programu akce. Je velice důležité závazné přihlášky provést co nejdříve, protože jsme ve fázi, kdy musíme bezpodmínečně vytýčit co a kde bude stát v areálu akce. Vy co jste tradiční, již víte jak se přihlástit (většina z Vás má registraci už hotovou). Vy co se k nám letos chcete přidat poprvé najdete registraci na našich www.retromestecko.cz i s návodem jak na to a kontaktem na Pavla či Ondru, kteří Vám event.pomůžou.
Upozorňujeme, že kasárna nejsou nafukovací a přihlášky "na poslední chvíli" nemusí být vyřízené.
Máme nepsané pravidlo, že u nás nemusíte platit startovné, jak je to zvykem na srazech techniky, ale za to od Vás požadujeme maličkost, a to dodržet naše pravidla pro spokojenost návštěvníků RETROMĚSTEČKA... Včasné přihlášky, které se generují po Vaší registraci, jsou pro nás rovněž podkladem, abychom pro Vás jako bonus dokázali připravit i základní stravu a jiné dle stavu sponzorských aktivit (nakonec to již znáte).
Pokud máte chuť vystoupit i v některé z dynamických arén, je potřeba toto napsat do poznámky nebo lépe nám zavolat a domluvit se.
Jako vždy se na Vás těšíme, že společně pro naše návštěvníky připravíme opět nevšední zážitek