RETRO TROLEJBUS

Letošní spolupráce s Pardubickým spolkem historie železniční dopravy bude pro Vás určitě příjemnou novinkou. Do RETROMĚSTEČKA... se můžete svézt historickou Škodou 9Tr "tři-pět-trojkou", která bude navazovat na příjezdy vypravených retro vlaků ČD do Pardubic na RM2016 (viz RETRO VLAKEM). Jízda bude s dobrovolným přispěním do kasičky uvnitř trolejbusu a forma tohoto jízdného přizpěje na činnost Pardubického spolku železniční dopravy.
 
Jsou plánovány 4 jízdy od vlakového nádraží Pardubice k areálu RM 2016 - zastávka Sborovské náměstí:
 
Odjezd ze zastávky před nádražím ČD:
9:40h, 11:40h, 14:00h, 15:40h
 
Podrobný zastávkový rozpis
Hlavní nádraží 9:40 10:40 11:40 14:00 15:40
Autobusové nádraží 9:41 10:41 11:41 14:01 15:41
Palackého 9:42 10:42 11:42 14:02 15:42
Masarykovo nám. 9:44 10:44 11:44 14:04 15:44
Třída Míru 9:46 10:46 11:46 14:06 15:46
17. listopadu 9:48 10:48 11:48 14:08 15:48
Na Spravedlnosti 9:49 10:49 11:49 14:09 15:49
Gorkého 9:51 10:51 11:51 14:11 15:51
Zborovské nám. 9:52 10:52 11:52 14:12 15:52
Nemošická 9:53 10:53 11:53 14:13 15:53
Čacké 9:54 10:54 11:54 14:14 15:54
Jesničánky, točna 9:55 10:55 11:55 14:15 15:55
      Zpět od RETROMĚSTEČKA...
Jesničánky, točna 9:58 10:58 13:33 14:33  
Nemošická 9:59 10:59 13:34 14:34  
Zborovské nám. 10:00 11:00 13:35 14:35  
Gorkého 10:01 11:01 13:36 14:36  
Na Spravedlnosti 10:03 11:03 13:38 14:38  
17. listopadu 10:04 11:04 13:39 14:39  
Masarykovo nám. 10:06 11:06 13:41 14:41  
Třída Míru 10:08 11:08 13:43 14:43  
Palackého 10:10 11:10 13:45 14:45  
Autobusové nádraží 10:11 11:11 13:46 14:46  
Hlavní nádraží 10:13 11:13 13:48 14:48  
Hlavní nádraží 9:40 10:40 11:40 14:00 15:40
Autobusové nádraží 9:41 10:41 11:41 14:01 15:41
Palackého 9:42 10:42 11:42 14:02 15:42
Masarykovo nám. 9:44 10:44 11:44 14:04 15:44
Třída Míru 9:46 10:46 11:46 14:06 15:46
17. listopadu 9:48 10:48 11:48 14:08 15:48
Na Spravedlnosti 9:49 10:49 11:49 14:09 15:49
Gorkého 9:51 10:51 11:51 14:11 15:51
Zborovské nám. 9:52 10:52 11:52 14:12 15:52
Nemošická 9:53 10:53 11:53 14:13 15:53
Čacké 9:54 10:54 11:54 14:14 15:54
Jesničánky, točna 9:55 10:55 11:55 14:15 15:55
 
Jesničánky, točna 9:58 10:58 13:33 14:33
Nemošická 9:59 10:59 13:34 14:34
Zborovské nám. 10:00 11:00 13:35 14:35
Gorkého 10:01 11:01 13:36 14:36
Na Spravedlnosti 10:03 11:03 13:38 14:38
17. listopadu 10:04 11:04 13:39 14:39
Masarykovo nám. 10:06 11:06 13:41 14:41
Třída Míru 10:08 11:08 13:43 14:43
Palackého 10:10 11:10 13:45 14:45
Autobusové nádraží 10:11 11:11 13:46 14:46
Hlavní nádraží 10:13 11:13 13:48 14:48

Dále chystáme možnost kyvadlové dopravy z areálu RM 2016 právě do muzea tohoto spolku, kde bude rovněž pro návštěvníky RETROMĚSTEČKA... po celý tento víkend otevřeno. O tomto muzeu dostanente informace přímo na prezentačním místě v areálu RM 2016, které bude u žlutého "kloubáku"  Škoda Sanos 329.
Více o vlakovém muzeu: http://www.pshzd.cz/