PRAVIDLA PRO AKTIVNÍ A PROGRAMOVÉ ÚČASTNÍKY RM 2017
 

Chcete být se svojí technikou nebo programem součástí RM? Chcete zažít zajímavý víkend s přáteli v netradičním prostředí a doplnit tak početnou retroměstskou rodinu?

PŘEČTĚTE SI PEČLIVĚ POKYNY:

Akce je v hlavním programu dvoudenní a je tedy nutné pro návštěvníky a charakteristiku průběhu zachovat totožný program a obsazení po oba dny = ne tedy se zbalit a odjet z akce nebo se na neděli nevrátit. My věříme Vám, Vy nezklamte nás a hlavně návštěvníky, kteří přišli i za Vámi.

  • Pro návštěvníky se areál kasáren otevře po oba dny vždy ráno v 9:00 hodin a v tuto dobu musí být vše na svém místě.
  • Nájezd účastníků je stanoven OD pátku 22.9.2017, nejpozději DO soboty 23. 9. 2017do 8:00 hodin / vyjímky, prosím, s námi prokonzultujte (nenechávejte příjezd na poslední chvíli = musíme vše odbavit při průjezdu = ucpali bychom vjezd a eliminovali načasování).

POZNÁMKA: Nájezd a příprava stanovišť bude možné již v pátek 22. 9. 2017 po celý den (stanoviště lze po domluvě připravit i v dřívějším termínu, tj. od čtvrtka 21. 9. 2017, a současně i zakempovat). Areál bude hlídán profesionální ostrahou.

Aktivní programový účastník má nárok na:

  • osádka NEPLATÍ v RM startovné dle zvyklostí na jiných akcích
  • volný pohyb přes bránu areálu = VYBAVENÍ PÁSKOU "AKTIVNÍ ÚČASTNÍK"
  • základní stravování = 1 - 2 jídla typu uzenina nebo polní kuchyně / den (typ stravy a další bonusy dle vývoje finanční podpory RM 2017)
  • dále uvidíme co se nám podaří v závislosti na sponzorské podpoře

Pasování do retroměstského aktivního týmu:

  • Nový aktivní účastník bude vybaven i originální nášivkou RM, která stvrzuje jeho příslušnost do RETROMĚSTEČKA… a je zároveň i příjemnou památkou.

Výzva pro stávající aktivní účastníky:

  • Stávající aktivní účastníky prosíme, aby v rámci příslušnosti přijeli vybaveni svojí osobní nášivkou, kterou získali již v minulých ročnících RM.

V rámci zdárného průběhu a regulí pro návštěvníky dále Vás, zájemce o aktivní účast, požádáme o nutné a důležité kroky, které je potřebné dodržet:

1/ Pro vybavení vjezdu / vstupu je nutná registrace. Tu provedete na níže zveřejněném formuláři, který vyplníte a na základě této registrace budou připraveny Vaše dokumenty RM.

2/ Registraci je nutné provést co nejdříve = provádí se členění a rozmisťování techniky a programu (kasárna nejsou nafukovací). 

3/ Vyplněním registrace se aktivní účastník zavazujete dodržet program akce svou účastí ve stanovené  době určené pro program RETROMĚSTEČKA…, a to minimálně:

  • Sobota 23. září 2017 od 8:00 hodin do 18:00 hodin
  • Neděle 24. září 2017 od 8:00 hodin do 16:30 hodin

Po ukončení denního programu, viz uvedené časy, pokračuje pro návštěvníky doprovodný večerní program. Pro Vás to znamená už vlastní aktivity bez ohledu na večerní návštěvníky.

Reprezentační vzorek techniky bude součástí pátečního Plavení Labe v rámci promo akce pro víkendové RM 2017.

Po celou dobu akce i přípravných dnů je možné v areálu RM nocovat ve vlastním zařízení (stan, auto, širák…). Občerstvení bude v areálu funkční již od pátku. Hygienický servis je zajištěn mobilními WC a cisternami s pitnou vodou nebo zprovozněným hydrantem.

Pro zajištění (zejména) vojenské a historické techniky tak, aby odpovídala záměru PROJEKTU, budete kontaktováni po Vaší registraci z naší strany pro doladění.

Poznámka 1: Místa v areálu kasáren jsou omezena kapacitou a prostorově vyhrazena a po jejich zaplnění nemůžeme následně další zájemce zařadit. Kritériem pro účast bude datum závazného přihlášení nebo požadavek z naší strany pro doplnění typu nebo série techniky a programového požadavku.

Poznámka 2: v rámci pravidel nesmí aktivní účastník prodávat stravu a nápoje, což je vymezeno smlouvou se sponzorem. Dále nesmí na svém stanovišti prezentovat reklamou firemní subjeky (pokud nedojde k vyjímce po dohodě s organizátorem RM)

Důležité

Ze zákona v různých sférách činnosti musíme v rámci veřejné akce dodržovat zákoník. Podívejte se, prosíme, na tyto předpisy a pokud se Vás pro účast v RM týkají, zařiďte se tak, aby jste měli pro případnou kontrolu ze stran státně činných orgánů vše v pořádku = překlikněte pomocí tlačítka zde:

POKUD BUDETE POTŘEBOVAT PORADIT ČI POMOCI S REGISTRACÍ VOLEJTE:

724 546 559     nebo     603 209 530